Fietsroute Km Provincie Gemeente Type
3-Molensroute 22 Oost-Vlaanderen Herzele

Aa-Valleiroute 60 Antwerpen Ravels

Aardbeienroute 40 Antwerpen Hoogstraten

Aardbeiroute 25 Oost-Vlaanderen Beveren

Abraham Hansroute 40 Antwerpen Hove

Achelse Kluisroute 27 Limburg Neerpelt

Adelijke Domeinenroute 42 Limburg Bilzen

Aller-Retour 37 West-Vlaanderen Diksmuide

Allez Hop 46 Oost-Vlaanderen Aalst

Anti Tankgrachtroute 45,6 Antwerpen Ranst

Antwerpse Havenroute 30 Antwerpen Antwerpen

Antwerpse Rivierenland 46 Antwerpen Mechelen

Appelroute 52 Limburg Sint-Truiden

Architectuur verbonden met Natuur 46,4 West-Vlaanderen Roeselare

Architectuurroute 32 Antwerpen Antwerpen

Aspergeroute 40 Antwerpen Bornem

Azalearoute 40,6 Oost-Vlaanderen Lochristi

Baaigemse Fietsroute 38 Oost-Vlaanderen Gavere

Bakelandtroute 48,5 West-Vlaanderen Langemark-Poelkapelle

Bakens van Kunst 28 Oost-Vlaanderen Sint-Martens-Latem

Bakermat van de Baksteen 30 Antwerpen Aartselaar

Baksteenroute 39 Antwerpen Boom Knoopppunten

Baronieroute 55 Antwerpen Baarle-Hertog gps

Bart Wellensroute 28 Antwerpen Vorselaar

Bedevaartroute 40 West-Vlaanderen Moorslede

Beeldig Maaseik 35 Limburg Maaseik

Begonialus 27 Oost-Vlaanderen Wetteren

Belarel 54 Wallonie Arlon

Belegfietsroute 47 West-Vlaanderen Oostende

België-Nederland 51 Antwerpen Stabroek

Bels Lijntje 33 Antwerpen Turnhout

Berg- en Neteroute 56,6 Antwerpen Heist-op-den-Berg

Betrap de Maasvallei 75 Limburg Maaseik

Beverhoutsroute 38 West-Vlaanderen Beernem

Beverlandpad 48 Oost-Vlaanderen Beveren

Bezembindersroute 54 Antwerpen Zoersel

Bidonroute 42 Oost-Vlaanderen Geraardsbergen

Bierfietsroute Diksmuide 45 West-Vlaanderen Diksmuide

Bierfietsroute Poperinge 33 West-Vlaanderen Poperinge

Bierfietsroute Vleteren 34 West-Vlaanderen Vleteren

Bierproeverspad 7 Oost-Vlaanderen Stekene

Bietenroute 44 Vlaams-Brabant Zoutleeuw

Binkenroute 59 Antwerpen Turnhout

Bloemenroute 105 Oost-Vlaanderen Gent

Bloesemfietslus 5 52 Limburg Bilzen

Bloesemfietslus 6 38 Limburg Borgloon

Bloesemfietslus 1 46,5 Limburg Sint-Truiden

Bloesemfietslus 2 33 Limburg Sint-Truiden

Bloesemfietslus 3 43 Limburg Alken

Bloesemfietslus 4 38 Limburg Borgloon

Bloesemroute 38 Limburg Kortessem

Bloesemroute Het Vinne 42 Vlaams-Brabant Zoutleeuw

Bobbejaanroute 40 Antwerpen Geel

Boerderijen en Kasseien 38 Wallonie Jodoigne

Boerenkrijgroute 45 Vlaams-Brabant Ternat

Bois de Ligneroute 21 Wallonie Edingen

Bokrijkroute 50 Limburg Hasselt

Bollekesroute 34 Antwerpen Antwerpen

Bomenroute 51,3 Oost-Vlaanderen Merelbeke

Boomgaardenroute 44 Vlaams-Brabant Zoutleeuw

Boomkwekerijlus 44 Oost-Vlaanderen Wetteren

Bosbeekroute 45 Limburg Maaseik

Bosbergroute 33 Oost-Vlaanderen Geraardsbergen

Boschvogelroute 45 West-Vlaanderen Zedelgem

Boslandroute 38 Limburg Lommel

Bos en Heide 50 Vlaams-Brabant Scherpenheuvel-Zichem

Boterlandroute 44 West-Vlaanderen Diksmuide

Boucles de Spa 81 Wallonie Spa

Bourgondisch Fietsen 53 Limburg Hasselt

Brabantse Kouters 1 30 Vlaams-Brabant Affligem

Brabantse Kouters 2 40 Vlaams-Brabant Kapelle-op-den-Bos

Brabantse Kouters 3 45 Vlaams-Brabant Londerzeel

Breduiniaroute 45 West-Vlaanderen Bredene

Brialmontroute 44 Antwerpen Antwerpen

Broekroute 41 Antwerpen Willebroek

Bruegelfietsroute 45 Vlaams-Brabant Dilbeek

Buitenlandroute 49 Oost-Vlaanderen Temse lusvormig

Bulskampveldroute 43 West-Vlaanderen Beernem

Bulskampveldroute-2 29 West-vlaanderen Beernem

Burggravenroute 45 Oost-Vlaanderen Evergem

Canteclaerroute 46 Oost-Vlaanderen Stekene

Capriusroute 56 Oost-Vlaanderen Kaprijke

Cobergherroute 51 West-Vlaanderen De Panne

Cogge-Geeraert Fietsroute 41 West-Vlaanderen Veurne

Conscienceroute 34 Antwerpen Zoersel

Corsendonkroute 46 Antwerpen Oud-Turnhout

Cruisen met Jommeke, Lambik en de Rode Ridder 30,4 West-vlaanderen Middelkerke

Damse Vaart 35,5 West-Vlaanderen Damme

De Geschiedenis Induiken 37,8 West-vlaanderen De Panne

De Kreken Spreken Tocht 1 35 Oost-Vlaanderen Sint-Laureins

De Kreken Spreken Tocht 2 20 Oost-Vlaanderen Kaprijke

De Roze Olifantenroute 38 Oost-Vlaanderen Merelbeke

Den Elfde van den elfde 32 Oost-Vlaanderen Beveren

Dender-Waaslandroute LF38 96 Oost-Vlaanderen Sint-Gillis-Waas

Denderende Stedentocht 42 Oost-Vlaanderen Ninove

De 8 van Rijmenam 51 Antwerpen Mechelen

De Bergkammen 59,4 Luxemburg Marche-en-Famenne

De boomgaarden rond Alden Biesen 39 Limburg Bilzen

De Grote Doortocht 56 Wallonie Waimes

De Kleine Beer 1 30 West-Vlaanderen Beernem

De Kust in de Kempen 69 Antwerpen Balen e-bike

De Lieve Vertelt 38 Oost-Vlaanderen Waarschoot

De Megalieten 22,3 Luxemburg Hotton

De molens en de hoogteplateaus 63 Wallonie La-Roche-en-Ardenne

De Patrijs WO-II Fietsroute 43 Oost-Vlaanderen Haaltert

De Postkoets Achterna 100 Limburg Hamont-Achel

De Pyllecynroute 29 Oost-Vlaanderen Hamme

De Somerroute 20 Oost-Vlaanderen Erpe-Mere

De Stad met de 5 Klokkentorens 18 Henegouwen Tournai

De Voer 42 Limburg Voeren

De Warche Route 21 Wallonie Bütgenbach

De Zoom-Kalmthoutse Heide 38 Antwerpen Kalmthout

Diamantroute 52 Antwerpen Lier

Dijleland 39 Vlaams-Brabant Tervuren

Dijlevalleiroute 57 Antwerpen Mechelen

Dodendraadroute 41 Antwerpen Ravels

Door de stad van de Vissers en Zeilers 20 West-Vlaanderen Nieuwpoort

Doornpanneroute 38,3 West-Vlaanderen Nieuwpoort

Door de Brabantse Ardennen 59 Wallonie Rixensart

door de Ijzervallei 24 West-Vlaanderen Diksmuide

Dorpen- en Hoevenroute 45 Wallonie La-Roche-en-Ardenne

Drieprovinciënroute 56 Antwerpen Laakdal

Dromen in het Hertogenwald 43 Wallonie Eupen

Drongengoedroute 44 Oost-Vlaanderen Ursel

Druiven Fietsroute 40 Vlaams-Brabant Overijse

Duivenbosroute 50 Oost-Vlaanderen Herzele

Duvelroute 45 Antwerpen Willebroek

Ecotripperijroute 20 Antwerpen Schoten

Eddy Merckxroute OVL 46 Oost-Vlaanderen Kluisbergen

Elfdorpenroute 50 Oost-Vlaanderen Deinze

Emile Clausroute 70 Oost-Vlaanderen Gent

Emile Verhaeren Fietsroute 35 Antwerpen Sint-Amands

Enclaveroute 50 Antwerpen Baarle-Hertog

Everroute 65 Oost-Vlaanderen Evergem

Faluintjesroute 41 Oost-Vlaanderen Aalst

Fietsen door het Water 22 Limburg Hasselt

Fietsen in en rond Oostende 32,3 West-Vlaanderen Oostende

Fietsen door Herstappe 49 Limburg Herstappe

Fietsen in Naams Haspengouw 25 Wallonie Fernelmont

Fietsen Langs Forten 51 Oost-Vlaanderen Puurs

Fietsen Langs Oorlogserfgoed 1 34 Oost-Vlaanderen Eeklo

Fietsen Langs Oorlogserfgoed 2 47 Oost-Vlaanderen Eeklo

Fietsen rondom Halle-Zoersel 30 Antwerpen Zoersel

Fietsen rond Aarschot 35 Vlaams-Brabant Aarschot

Fietsen rond Veulen 32 Limburg Heers

Fietshaven Oostende 30 West-Vlaanderen Oostende

Fietslus Blankenberge 20 West-vlaanderen Blankenberge

Fietslus 2 Genk 17 Limburg Genk

Fietslus 3 Genk 26 Limburg Genk

Fietslus 4 Genk 59 Limburg Genk

Fietslus 6 Genk 59 Limburg Genk

Fietslus Boutersem 32 Vlaams-Brabant Boutersem

Fietslus Maaseik 27 Limburg Maaseik

Fietsrondje Eeklo 32 Oost-Vlaanderen Eeklo

Fietsroute Donk 51 West-Vlaanderen Maldegem

Fietsroute Aalst 33 Oost-Vlaanderen Aalst

Fietsroute Bever 26 Vlaams-Brabant Bever

Fietsroute Bierbeek 18 Vlaams-Brabant Bierbeek

Fietsroute Borgloon 32 Limburg Borgloon

Fietsroute Brugge 37 West-Vlaanderen Brugge

Fietsroute Dilbeek 29 Vlaams-Brabant Dilbeek

Fietsroute Doornik 25 Henegouwen Tournai

Fietsroute Mater1 12 Oost-Vlaanderen Mater

Fietsroute Mater2 20 Oost-Vlaanderen Mater

Fietsroute Mater3 25 Oost-Vlaanderen Mater

Fietsroute Zenne 32 Vlaams-Brabant Grimbergen

F1 Fietssnelweg Antwerpen-Mechelen 23 Antwerpen Antwerpen

Fietstocht De Haan Wenduine 28 West-vlaanderen De Haan

Fietstocht Middelkerke Westende 22 West-vlaanderen Middelkerke

Fietstocht Oostduinkerke 28 West-vlaanderen Koksijde

Fietstocht Oostende 26 West-vlaanderen Oostende

Fietstocht Wenduine Blankenberge 22 West-vlaanderen De Haan

Fietstocht Zeebrugge 15 West-vlaanderen Blankenberge

Fietstocht in het Groen 17 Wallonie Stavelot

Fietstocht Kanne 51 Limburg Riemst

Fleternaroute 50 West-Vlaanderen Vleteren

Freddy Maertensroute 42 West-Vlaanderen Middelkerke

Frontierenroute 41 West-Vlaanderen Poperinge

Fruitfietsroute 58 Limburg Borgloon

Gansrijdersroute 46 Antwerpen Antwerpen

Gaverbeekroute 31 West-Vlaanderen Waregem

Genteleroute 33 West-Vlaanderen Blankenberge

Gentse Wijntour 50 Oost-Vlaanderen Merelbeke

Gent Fietsroute 15 Oost-Vlaanderen Gent

Gifgas 41 West-Vlaanderen Langemark-Poelkapelle

Gitsbergroute 45 West-Vlaanderen Roeselare

Godelieveroute 50 West-Vlaanderen Middelkerke

Goedendagroute 45 West-Vlaanderen Kortrijk

Gordelroute 100 Vlaams-Brabant Meise

Gouden Carolusroute 58 Antwerpen Mechelen

Gouden Rivierstreek 61 Oost-Vlaanderen Deinze

Gouverneur Kinsbergenroute 57,5 Antwerpen Zoersel

Grensparkroute 32 Antwerpen Kalmthout

Grimbeertroute 43 Oost-Vlaanderen Lokeren

Grimbergse Molens 36 Vlaams-Brabant Londerzeel

Groene Gordel Brugge - Oost 29,5 West-Vlaanderen Brugge

Groenegordelroute 42 Vlaams-Brabant Zaventem

Groene Boorden van Zele 36 Oost-Vlaanderen Zele

Groene Oorlogsroute 54 Limburg Leopoldsburg

Groen Uitstapje in Silly 21 Henegouwen Silly

Groote Oorlog Bree 25 Limburg Bree

Grote Stoveroute 27 West-Vlaanderen De Haan

Gulden Eiroute 46 Oost-Vlaanderen Kruishoutem

Hagelandse Heuvelroute 42 Vlaams-Brabant Lubbeek

Hamalroute 34 Limburg Tongeren

Heerlijkhedenroute 57 Limburg Tongeren

Heideroute 57 Antwerpen Kalmthout

Heide en Jeneverbesroute 40 Limburg As

Herademen in de groene long van Hoogstraten 58 Antwerpen Hoogstraten

Herinneringen aan Wereldoorlog 1 33 Vlaams-Brabant Lubbeek

Herinneringen aan de Groote Oorlog 26 Vlaams-Brabant Leuven

Herkvalleiroute 37,5 Limburg Alken

Herman Teirlinckroute 45 Vlaams-Brabant Halle

Hermesroute 40 Oost-Vlaanderen Ronse

'T Groot Verzet Gistel 28 West-Vlaanderen Gistel

'T Groot Verzet Ichtegem 20 West-Vlaanderen Ichtegem

'T Groot Verzet Koekelare 30 West-Vlaanderen Koekelare

Het land van Eupen 31 Wallonie Eupen

Hinnisdaelroute 41 Limburg Tongeren

Hochter Bamdroute 55 Limburg Lanaken

Hoevenroute 32 Vlaams-Brabant Leuven

Hoge Kempenroute 38 Limburg As

Hoppelandroute 43 West-Vlaanderen Poperinge

Hoppeland Asse 41 Vlaams-Brabant Asse

Hopperoute 34 Vlaams-Brabant Affligem

Horstroute 34 Vlaams-Brabant Leuven

Houtekietroute 36 Vlaams-Brabant Londerzeel

Houtlandroute 50,5 West-vlaanderen Torhout

Ieperboogroute 36 West-Vlaanderen Ieper

Ijzer 14-18 41 West-Vlaanderen Diksmuide

Ijzerbroekenroute 39 West-Vlaanderen Lo-Reninge

Ijzerenwegroute 47 Vlaams-Brabant Tienen

In Vlaamse Velden Diksmuide 28 West-Vlaanderen Diksmuide

In de Bergen van Frasnes 14 Henegouwen Frasnes-lez-Anvaing

In het spoor van Adriaen Brouwer 31 Oost-Vlaanderen Oudenaarde

In het spoor van de Kampioenen 60 Oost-Vlaanderen Ronse

In het spoor van Mercator 25 Oost-Vlaanderen Kruibeke

Jan van der Nootroute 56,6 Antwerpen Brecht

Jan Primusroute 58 Vlaams-Brabant Haacht

Kanaalroute 40 Vlaams-Brabant Grimbergen

Kasteelbossenroute 40,5 West-vlaanderen Brugge

Kasteel- en Legenderoute 56 Wallonie La-Roche-en-Ardenne

Kastelengordel Drongen 40 Oost-Vlaanderen Gent

Kastelenroute 48 West-Vlaanderen Brugge

Kastelenroute-Gaasbeek 15 Vlaams-Brabant Lennik

Kastelenroute Antwerpen 41 Antwerpen Schoten

Kastelenroute 48 Oost-Vlaanderen Gent

Kastelenroute Voeren 68 Limburg Voeren

Kastelentocht 36 Oost-Vlaanderen De Pinte

Katarakt Fietsroute 53 Limburg Heers

Käthe Kollwitz 42,5 West-Vlaanderen Koekelare

Kattevennenroute 55 Limburg Zutendaal

Keizer Karelroute 53 Antwerpen Olen

Kempenroute LF51 110 Antwerpen Mol

Kempense Zaligheden 53 Antwerpen Zoersel

Kempense Bossen 52 Limburg Genk

Kempische Kanalen 55 Antwerpen Balen

Kerststallenroute 16 Oost-Vlaanderen Melsele

Kinderkoppenroute 38 Oost-Vlaanderen Oudenaarde

Kleidabbersroute 59 Antwerpen Rijkevorsel

Kleine Stad in de Groote Oorlog 38 Antwerpen Lier

Kleitroute 35 Oost-Vlaanderen Maldegem

Klimaatroute Sint-Truiden 49 Limburg Sint-Truiden

Kommiezenroute 40,5 West-Vlaanderen Menen

Konijnenpad 20 Oost-Vlaanderen Stekene

Konijntjesroute 23 Vlaams-Brabant Dilbeek

Kouterroute 48 Oost-Vlaanderen Wortegem-Petegem

Krekedalroute 47 West-Vlaanderen Diksmuide

Krekenroute 33 Oost-Vlaanderen Eeklo

Kruierroute 48 Antwerpen Balen

Kuitenbijtersroute 30 Limburg Voeren

Kunstig Niewpoort 24,5 West-vlaanderen Nieuwpoort

Kunstnetwerk Haspengouw 25 Limburg Kortessem

Kustfietsroute 71 West-Vlaanderen Knokke-Heist

Kwaremontroute 47,5 Oost-Vlaanderen Oudenaarde

Kwenenbospad 13 Oost-Vlaanderen Merelbeke

Landbouwleerpad 50 Oost-Vlaanderen Vrasene

Landense Fietsroute 42 Vlaams-Brabant Landen

Landlopersroute 57 Antwerpen Merksplas

Land van Asseroute 39 Vlaams-Brabant Asse

Land van de Kelten 61 Wallonie Houffalize

Land van Druiven en Mergel - kort 29 Limburg Bilzen

Land Van Rode 38 Oost-Vlaanderen Merelbeke

Lange Lisroute 39 West-Vlaanderen Nieuwpoort

Langs Forten en Kastelenroute 41 Oost-Vlaanderen Temse

Langs de Mark 25 Antwerpen Hoogstraten

Langs de Samme 59 Wallonie Halle

Langs grote hoeven en kleine kapellen 36 Vlaams-Brabant Bever

Langs polders en kreken 36 Oost-Vlaanderen Sint-Laureins

Langs Stille Waters 67 Oost-Vlaanderen Temse

Lauhunroute 54 Limburg Borgloon

Ledebeekroute 46 Oost-Vlaanderen Lochristi

Leie-Schelderoute 35 West-Vlaanderen Avelgem

Leiestreekroute 51 Oost-Vlaanderen Gent

Leurebroekroute 54 Oost-Vlaanderen Nevele

Leven in Bezet Gebied 42 Oost-Vlaanderen Aalst

Le Haut Pays 32 Wallonie Dour

Vlaanderen Fietsroute 600 West-Vlaanderen Koksijde

Lieveroute 38 Oost-Vlaanderen Lovendegem

Livinusroute 47 Oost-Vlaanderen Sint-Lievens-Houtem

Lommelse Sahara 17 Limburg Lommel

Lotelingroute 32 Antwerpen Zoersel

M-Route 41 Oost-Vlaanderen Geraardsbergen

Maagd van Gentroute 58 Oost-Vlaanderen Oosteeklo

Maaslandroute 59 Limburg Dilsen-Stokkem

Maerlantroute 52 West-Vlaanderen Damme

Maldegemveldroute 40 Oost-Vlaanderen Maldegem

Mandeldalroute 44 West-Vlaanderen Dentergem

Markant en Denderend Fietsen 35 Oost-Vlaanderen Grimminge

Markroute 45 Vlaams-Brabant Galmaarden

Martireroute 30 West-Vlaanderen Knokke-Heist

Meandersroute 30 Vlaams-Brabant Rotselaar

Midden-Dijlelandroute 25 Vlaams-Brabant Herent

Mijnstreek 45 Limburg Houthalen-Helchteren

Milieuroute 50 Oost-Vlaanderen Deinze

Moderne Kunst met Koninklijke Allures 34 West-vlaanderen Oostende

Moelingenroute 28 Limburg Voeren

Moerenroute 39 West-Vlaanderen Veurne

Molenbeekroute 32 Vlaams-Brabant Londerzeel

Molenbeekroute 42 Oost-Vlaanderen Herzele

Molsbroekroute 48 Oost-Vlaanderen Lokeren

Monumententocht 30 Vlaams-Brabant Herent

Mooiste van de Leie 32 Oost-Vlaanderen Deinze

Mountainbikeroute Haacht 40 Vlaams-Brabant Haacht Mountainbike

Mountainbikeroute Hoeilaart 27 Vlaams-Brabant Hoeilaart Mountainbike

NAP-route LF9 50 Antwerpen Hoogstraten

Natuurtocht 28 Antwerpen Mechelen

Nautisch Erfgoed 59,4 Oost-Vlaanderen Boom

Netevalleiroute 50 Antwerpen Mechelen

Nevellandroute 48 Oost-Vlaanderen Nevele

Niemandswater 45 West-Vlaanderen Vleteren

Ninoofse Parel 64 Oost-Vlaanderen Ninove

Nobelroute 50 Oost-Vlaanderen Sint-Gillis-Waas

Noord-Dijlelandroute 40 Vlaams-Brabant Kampenhout

Noord-Hageland 49 Vlaams-Brabant Aarschot

Noordzeeroute - LF1 150 West-Vlaanderen Damme

Ontdek de Groene Netekant 66,6 Antwerpen Herentals

Ooidonkfietsroute 46 Oost-Vlaanderen Deinze

Oostende 14-18 25 West-Vlaanderen Oostende

Op de trappers door Veurne en Alveringem 35 West-Vlaanderen Veurne

Operatie Dynamo 85 West-Vlaanderen De Panne

Op zoek naar Bruegel 30 Limburg Peer

Op zoek naar de zeppelin 31,5 Oost-Vlaanderen Oosterzele

Oude Dijkenroute 43 West-Vlaanderen De Haan

Oude Schelderoute 37 Oost-Vlaanderen Temse

Ourtalroute 49 Wallonie Sankt Vith

Paddegat Fietsroute 28 West-Vlaanderen Bredene

Pairi Daiza Fietsroute 74 Oost-Vlaanderen Geraardsbergen

Pajotse Panoramas 33 Vlaams-Brabant Roosdaal

Pastorieroute 58,3 Limburg Borgloon

Paterroute 48 Oost-Vlaanderen Lierde

Permekeroute 27 West-Vlaanderen Jabbeke

Peter Benoitroute 23 West-Vlaanderen Harelbeke

Pietendriesroute 48 Oost-Vlaanderen Ursel

Pionier 38 West-Vlaanderen Zonnebeke

Pittige Ronde van de Westhoek 82 West-vlaanderen Ieper

Plattelandsroute 40 Oost-Vlaanderen Maldegem

Polderbedevaartroute 46,5 West-vlaanderen Damme

Polderdorpenroute 45 West-Vlaanderen De Haan

Polderdorpjes 47,5 West-Vlaanderen Bredene

POP-route 41 West-Vlaanderen Poperinge

Prinselijke Molenroute 40 Antwerpen Retie

Prinsenroute 44 Antwerpen Retie

Proeven op de Hoeve 32 West-Vlaanderen Oostrozebeke

Ravel1 Armentières - Maastricht 289 Wallonie Komen-Waasten Ravel

Ravel2 Mariembourg - Hoegaarden 116 Wallonie Couvin Ravel

Ravel3 Erquelinnes - Tubeke 91 Wallonie Erquelinnes Ravel

Ravel4 Saint-Aybert - Overboelare 53 Wallonie Hensies Ravel

Ravel5 Luik - Comblain-La-Tour 35 Wallonie Liège Ravel

Rechtvaardige Rechtersroute 1 48 Oost-Vlaanderen Gent

Rechtvaardige Rechtersroute 2 48 Oost-Vlaanderen Wetteren

Recreatieve Lus Diksmuide 48 West-vlaanderen Diksmuide

Recreatieve Lus Ieper 47 West-vlaanderen Ieper

Recreatieve Lus Veurne 27 West-vlaanderen Veurne

Reuzenroute 38 Oost-Vlaanderen Dendermonde

Riante Polderroute 46 West-Vlaanderen Knokke-Heist

Ridder Pynnockroute 49,5 Vlaams-Brabant Leuven

Rijk Verleden Kastelenroute 32 Limburg Bilzen

Rik Van Looyroute 85 Antwerpen Herentals

Rock-Werchterroute 34 Vlaams-Brabant Leuven

Rodelandroute 1 48 Oost-Vlaanderen Merelbeke

Rodelandroute 2 48 Oost-Vlaanderen Oosterzele

Ronde van Urbanus 30 Oost-Vlaanderen Lokeren

Rondje Antwerpen 25 Antwerpen Antwerpen

Rondje Beernem 20 West-Vlaanderen Beernem

Rondje Bièvre 1 12 Wallonie Bièvre

Rondje Bièvre 2 21 Wallonie Bièvre

Rondje Bornem 18 Antwerpen Bornem

Rondje Brasschaat 23 Antwerpen Brasschaat

Rondje Charleroi 69 Wallonie Charleroi

Rondje Geetbets 49 Vlaams-Brabant Tienen

Rondje Kluisbergen 22 Oost-Vlaanderen Kluisbergen

Rondje Kortrijk 19 West-Vlaanderen Kortrijk

Rondje Lier 39 Antwerpen Lier

Rondje Mechelen 25 Antwerpen Mechelen

Rondje Oostende 26 West-Vlaanderen Oostende

Rondje Poperinge 19 West-Vlaanderen Poperinge

Rondje Willebroek 35 Antwerpen Willebroek

Rondje Zele 18 Oost-Vlaanderen Zele

Rondom Abdij Postel 50,5 Antwerpen Mol

Rondom Lommel 60 Limburg Lommel

Rondom het meer van Eupen 14 Wallonie Eupen

Rondom Scherpenheuvel 64 Vlaams-Brabant Tienen

Rond het Kasteel van Beloeil 39 Wallonie Saint-Ghislain Themroute

Rond Le Grand Large 14 Henegouwen Antoing

Ros Beiaardroute 50 Oost-Vlaanderen Dendermonde

RV10 Les Capitales 82 Wallonie Brussel

RV1 Au fil de l'eau 125 Wallonie Brussel

RV2 La Namuroise 189 Wallonie Hoegaarden

RV4 Herve - Fagnes 112 Wallonie Liège

RV6 Picardie-Ardennes 332 Wallonie Tournai

RV7 L'Ardennaise 211 Wallonie Bouillon

RV8 La Transwallone 427 Wallonie Tournai

Rando Vélo U L'Universitaire 61 Wallonie Gembloux

Ryckevelderoute 67 West-Vlaanderen Blankenberge

Schansenroute 45 Limburg Zonhoven

Scheepsliftfietsroute 20 Wallonie La Louvière

Schelde-Deltaroute LF30 100 Oost-Vlaanderen Wachtebeke

Schelde-Natuurroute 48 Antwerpen Bornem

Schelde-Rupelroute 35 Oost-Vlaanderen Rupelmonde

Scheldedijkroute 43 Antwerpen Bornem

Scheldevalleiroute 1 30 Oost-Vlaanderen Gent

Scheldevalleiroute 2 35 Oost-Vlaanderen Gavere

Scheldevalleiroute 3 30 Oost-Vlaanderen Oudenaarde

Scheldeverentocht 1 61 Oost-Vlaanderen Wichelen

Schellebelle 1919 42 Oost-Vlaanderen Wichelen Film

Schiptrekkersroute 30 Oost-Vlaanderen Denderleeuw

Schoorbakkeroute 44 West-Vlaanderen Middelkerke

Schreveroute 46 West-Vlaanderen Poperinge

Sint-Annekesroute 33 Antwerpen Antwerpen

Sint-Dimpnaroute 42 Antwerpen Geel

De Slag bij Oudenaarde 33 Oost-Vlaanderen Oudenaarde

Smokkelaarsroute 44 Antwerpen Ravels

Smokkelroute 90 Oost-Vlaanderen Eeklo

Spierevalleiroute 40 West-Vlaanderen Avelgem

Stadshoeveroute 30 West-Vlaanderen Oostende

Stedenroute - LF2 150 Antwerpen Kalmthout

Steendonkroute 39 Vlaams-Brabant Londerzeel

Strijd in Scheldeland 75 Oost-Vlaanderen Zele

Strontpaalroute 29 Antwerpen Essen

Stuwmeer van Gileppe 17 Wallonie Baelen

Tabaksroute 45 West-Vlaanderen Wervik

Tayeroute 37 Vlaams-Brabant Wemmel

Ter Rijstroute 39 Vlaams-Brabant Pepingen

The Legacy Route 37 West-Vlaanderen Zonnebeke

Thornroute 57 Limburg Dilsen-Stokkem

Trappistenroute 44 Antwerpen Malle

Trudofietslus1 42 Limburg Sint-Truiden

Trudofietslus2 55 Limburg Sint-Truiden

Trudofietslus 3 40 Limburg Sint-Truiden

Tuindersroute 49 Antwerpen Sint-Katelijne-Waver

Turfputtenroute 34 Oost-Vlaanderen Berlare

Tussen Abdijen en Kastelen 34 Limburg Sint-Truiden

Tussen Bergen en Molens 26 Henegouwen Ellezelles

Tussen Lier en Wommelgem 37 Antwerpen Lier

Tussen Oost en West 42 Oost-Vlaanderen Deinze

Tussen Pot en Pint 44 Oost-Vlaanderen Herzele

Twee-Abdijenroute 39 West-vlaanderen Oudenburg

Twee Getenroute 33 Vlaams-Brabant Zoutleeuw

Vaartketsersroute 45 Antwerpen Mol

Vakmanschap in de Polders 43,5 West-Vlaanderen Gistel

Valleien Kleine Nete en Aa 40 Antwerpen Grobbendonk

Valleitjesroute 31 Vlaams-Brabant Roosdaal

Van Duinen tot de Moeren 35 West-Vlaanderen De Panne

Van eenvoudig Vissersgeluk tot kunstzinnige Strandcabines 37 West-vlaanderen Koksijde

Van Hoegaarden tot Geldenaken 65 Wallonie Jodoigne

Veerpontenlus 1 45 Limburg Lanaken

Veerpontenlus 2 48 Limburg Dilsen-Stokkem

Veerpontenlus 3 42 Limburg Maaseik

Veltwijckroute 40 Antwerpen Stabroek

Vergeten Sporen 38 West-Vlaanderen Heuvelland

Veurne-Ambachtroute 48 West-Vlaanderen Koksijde

Vier Dorpenroute 39 Vlaams-Brabant Grimbergen

Vier Kerkenroute 28 West-Vlaanderen De Haan

Vintage Heuvelland 24 West-vlaanderen Heuvelland

Vlaamse-Ardennen Wijntour 42 Oost-Vlaanderen Zottegem

Vlaanderen Fietsroute LF5 300 West-Vlaanderen Damme

Vlaanderen Fietsroute LF6 361 Limburg Riemst

Vlaanderen Fietsroute LF7 53 Limburg Maaseik

Vlasroute 15 West-Vlaanderen Waregem

Vredesroute 44 West-Vlaanderen Ieper

Walenbosroute 63 Vlaams-Brabant Scherpenheuvel-Zichem

Waregemse Hoevenroute 34 West-Vlaanderen Waregem

Wastineroute 50 West-Vlaanderen Pittem

Waterhoekroute 50 West-Vlaanderen Avelgem

Watermolenroute 40 Oost-Vlaanderen Zwalm

Waterwegenroute 30 Antwerpen Antwerpen

Weilandroute 51,6 Antwerpen Wuustwezel

Wervik - Wambrechies - Wervik 50 Wallonie Wervik

West-Vlaamse Bergenroute 45 West-Vlaanderen Heuvelland

Westerloroute 54 Antwerpen Westerlo

Westhoek Grensroute 45 West-Vlaanderen Alveringem

Westmalle Bierroute 49 Antwerpen Malle

Weverijroute 41 West-Vlaanderen Ingelmunster

Wijnendaleroute 60 West-Vlaanderen Oostende

Wilderts Molenpad 42 Antwerpen Kapellen

Willebroek-Zemst-Willebroek 50 Antwerpen Willebroek

Winge- en Demerroute 60 Vlaams-Brabant Leuven

Witloofroute 39 Vlaams-Brabant Hofstade

Witse Fietsroute 43 Vlaams-Brabant Halle

Zeekanaalroute 54 Antwerpen Sint-Amands

Zeevogelroute 28 West-Vlaanderen De Haan

Zee Blankenberge 16,4 West-Vlaanderen Blankenberge

Zennegatroute 54 Antwerpen Mechelen

Zoniënwoudroute 60 Vlaams-Brabant Bertem

Zuid-Dijlelandroute 19 Vlaams-Brabant Huldenberg

Zuunbeekroute 25 Vlaams-Brabant Lennik

Zwalmroute 24 Oost-Vlaanderen Zwalm

Zwarte Goudroute 38 Limburg Beringen

Zoek op Kaart